Nie potrafisz odnaleźć się w świecie giełdy? Nie wiesz jak i od czego zacząć inwestycje? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat rynku akcji? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś – TAK – koniecznie zapisz się na bezpłatne 30 min konsultacje (zakładka kontakt), a ja pomogę Ci w rozwiązaniu Twoich problemów.
Inwestuje aktywie na giełdzie od 2016 roku. Zdobyłem w tym czasie spore doświadczenie, które jest poparte dużymi zyskami. W 2019 roku indeks największych polskich spółek (#WIG20) zanotował stratę w wysokości -5,56%. Natomiast mój portfel inwestycyjny w tym samym czasie zyskał +24,75%. W moich inwestycjach głównie opieram się o analizę techniczną, choć posiłkuje się również analizą fundamentalną.
Inwestowanie nie jest łatwym procesem, gdyby tak było to każdy by inwestował. Wymaga zdobycia minimum podstawowej wiedzy o rynku. Brak wiedzy i umiejętności może szybko zredukować Twoje oszczędności. Dlatego warto się do tego odpowiednio przygotować.
Zbiór przykładowych pytań z konsultacji:
- Od czego zacząć inwestowanie?
- Ile powinienem zainwestować ?
- Gdzie założyć konto maklerskie?
- Jak działa rynek akcji?
- Jak czytać wykresy?
- Kiedy kupić akcje ?
- Kiedy sprzedać akcje?
To tylko przykładowe pytania z jakimi najczęściej się spotykałem. Masz inne pytania – pytaj śmiało 🙂 Jeśli nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania, to nie powinieneś inwestować. Oznacza, to że musisz poszerzyć swoją wiedzę w tematyce inwestowania na giełdzie, bo inaczej stracisz swoje oszczędności.
Do kogo skierowane są konsultacje:
Dla osób, które nie boją się podjąć ryzyka i chcą rozpocząć swoją przygodę inwestycyjną z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem. Pamiętaj, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu aby zacząć inwestować, sam musisz podjąć decyzję, kiedy chcesz zacząć działać.
Konsultacje 30 min są w pełni darmowe. Nic nie ryzykujesz, a dużo możesz zyskać. Przestań wyłącznie pracować na pieniądze, spraw by one zaczęły w końcu na Ciebie zarabiać.
Jeśli zysk 2% na marnej lokacie to dla Ciebie mało i też chcesz zacząć zarabiać na giełdzie duże pieniądze, lub sobie trochę dorobić – napisz do mnie (zakładka kontakt), a ja pomogę Ci rozwinąć Twoje inwestycje.
Artur
Korzystałem z konsultacji.Jestem właścicielem firmy edukacyjnej, chciałem dywersyfikować inwestycje. Konsultacje pomogły mi zrozumieć granie na spadki, kontrakty, a także kilka innych kwestii. Rekomenduję z czystym sumieniem!
Andrzej
Od pewnego czasu chodziła mi po głowie myśl zainwestowania uzbieranego kapitału. Lecz jak to zrobić jeśli do te pory się o tym tylko myślało? Z pomocą przyszła mi ta strona, o której dowiedziałem się przypadkowo z Fb. Początkowo myślałem, że to jakaś ściema ale już po 10 min rzeczowej rozmowy z Karolem zacząłem notować jego rady. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby zacząć to serdecznie polecam. Ja nie żałuję i mój portfel również 🙂 Dzięki Karol za rzeczowe podejście i pomoc na starcie.
Tomasz
Rekomenduje konsultacje z Panem Karolem. Posiada wiedzę oraz talent do wytłumaczenia normalnym prostym językiem.
Treściwie i na temat. Dziękuję za pomoc i wszelkie rady